Seeds Toolbar (NEW Drupal Administration Toolbar) (2.0.7) - en to uk translation catalogue (12 entries)

en: Home
uk: Головна

en: Content
uk: Вміст

en: Administration
uk: Адміністрування

en: Support
uk: Підтримка

en: Search
uk: Пошук

en: Media
uk: Медіа

en: Style
uk: Стиль

en: Blocks
uk: Блоки

en: Light
uk: Світла

en: Compact
uk: Компактний

en: Search...
uk: Пошук...

en: Dark
uk: Темний
