Seeds Toolbar (NEW Drupal Administration Toolbar) (2.0.7) - en to ur translation catalogue (5 entries)

en: Home
ur: مرکز

en: Content
ur: متن

en: Administration
ur: تنظیم

en: Search
ur: تلاش

en: Blocks
ur: بلاکس
