Seeds Toolbar (NEW Drupal Administration Toolbar) (2.0.8) - en to eo translation catalogue (5 entries)

en: Home
eo: Hejmo

en: Content
eo: Enhavo

en: Administration
eo: Administrado

en: Search
eo: Serĉu

en: Blocks
eo: Blokoj
