Seeds Toolbar (NEW Drupal Administration Toolbar) (2.0.8) - en to ps translation catalogue (7 entries)

en: Home
ps: کور

en: Content
ps: منځپانګه

en: Administration
ps: پازوالنه

en: Search
ps: لټون

en: Media
ps: رسنۍ

en: Style
ps: ډول

en: Blocks
ps: غونډونه
