Seeds Toolbar (NEW Drupal Administration Toolbar) (2.0.11) - en to kn translation catalogue (10 entries)

en: Home
kn: ನೆಲೆ

en: Content
kn: ಒಳಅಂಶ

en: Administration
kn: ನಿರ್ವಹಣೆ

en: Support
kn: ಬೆಂಬಲ

en: Search
kn: ಹುಡುಕು

en: Media
kn: ಮಾಧ್ಯಮ

en: Style
kn: ಶೈಲಿ

en: Blocks
kn: ಇಟ್ಟಿಗೆಗಳು

en: Light
kn: ತಿಳಿಯಾದ

en: Compact
kn: ಸಾಂದ್ರ(_Compact)
