Seeds Toolbar (NEW Drupal Administration Toolbar) (2.0.11) - en to sq translation catalogue (5 entries)

en: Home
sq: Shtëpia

en: Content
sq: Përmbajtja

en: Administration
sq: Administrimi

en: Search
sq: Kërko

en: Blocks
sq: Blloqet
