Seeds Toolbar (NEW Drupal Administration Toolbar) (2.0.11) - en to vi translation catalogue (10 entries)

en: Home
vi: Nhà

en: Content
vi: Nội dung

en: Administration
vi: Quản lý

en: Search
vi: Tìm kiếm

en: Media
vi: Phương tiện

en: Style
vi: Kiểu dáng

en: Blocks
vi: Khối

en: Light
vi: Nhẹ

en: Search...
vi: Tìm kiếm...

en: Dark
vi: Sẫm màu
