Seeds Toolbar (8.x-1.0-alpha2) - en to kn translation catalogue (5 entries)

en: Content
kn: ಒಳಅಂಶ

en: Administration
kn: ನಿರ್ವಹಣೆ

en: Style
kn: ಶೈಲಿ

en: Blocks
kn: ಇಟ್ಟಿಗೆಗಳು

en: Compact
kn: ಸಾಂದ್ರ(_Compact)
