Seeds Toolbar (8.x-1.0) - en to ca translation catalogue (7 entries)

en: Home
ca: Inici

en: Content
ca: Contingut

en: Administration
ca: Administració

en: Support
ca: Suport

en: Style
ca: Estil

en: Blocks
ca: Blocs

en: Compact
ca: Compacta
