Seeds Toolbar (8.x-1.0) - en to ps translation catalogue (5 entries)

en: Home
ps: کور

en: Content
ps: منځپانګه

en: Administration
ps: پازوالنه

en: Style
ps: ډول

en: Blocks
ps: غونډونه
