Seeds Toolbar (8.x-1.1) - en to cy translation catalogue (5 entries)

en: Home
cy: Hafan

en: Content
cy: Cynnwys

en: Administration
cy: Gweinyddiaeth

en: Style
cy: Arddull

en: Blocks
cy: Blociau
