Seeds Toolbar (8.x-1.11) - en to bn translation catalogue (5 entries)

en: Home
bn: নীড়পাতা

en: Content
bn: কনটেন্ট

en: Administration
bn: প্রশাসন

en: Search
bn: অনুসন্ধান

en: Media
bn: মাধ্যম
