Seeds Toolbar (8.x-1.11) - en to it translation catalogue (6 entries)

en: Content
it: Contenuto

en: Administration
it: Amministrazione

en: Search
it: Cerca

en: Style
it: Stile

en: Blocks
it: Blocchi

en: Compact
it: Compatto
