Seeds Toolbar (8.x-1.11) - en to jv translation catalogue (5 entries)

en: Home
jv: Joglo

en: Content
jv: Konten

en: Administration
jv: Pengelolaan

en: Search
jv: Goléki

en: Blocks
jv: Blok
