Seeds Toolbar (8.x-1.11) - en to nn translation catalogue (5 entries)

en: Home
nn: Heim

en: Content
nn: Innhald

en: Administration
nn: Administrasjon

en: Search
nn: Søk

en: Blocks
nn: Blokkar
