Seeds Toolbar (8.x-1.12) - en to gl translation catalogue (8 entries)

en: Home
gl: Inicio

en: Content
gl: Contido

en: Administration
gl: Administración

en: Search
gl: Buscar

en: Media
gl: Medios

en: Style
gl: Estilo

en: Blocks
gl: Bloques

en: Compact
gl: Compacto
