Seeds Toolbar (8.x-1.12) - en to id translation catalogue (7 entries)

en: Home
id: Beranda

en: Content
id: Konten

en: Administration
id: Administrasi

en: Search
id: Pencarian

en: Style
id: Gaya

en: Blocks
id: Blok

en: Compact
id: Tersusun rapat
