Seeds Toolbar (8.x-1.12) - en to pl translation catalogue (8 entries)

en: Home
pl: Strona główna

en: Content
pl: Zawartość

en: Administration
pl: Administracja

en: Support
pl: Wsparcie

en: Search
pl: Szukaj

en: Style
pl: Styl

en: Blocks
pl: Bloki

en: Compact
pl: Kompaktowy
