Seeds Toolbar (8.x-1.13) - en to el translation catalogue (9 entries)

en: Home
el: Αρχική

en: Content
el: Περιεχόμενο

en: Administration
el: Διαχείριση

en: Support
el: Υποστήριξη

en: Search
el: Αναζήτηση

en: Media
el: Μέσα

en: Style
el: Στυλ

en: Blocks
el: Μπλοκ

en: Compact
el: Συμπαγής
