Seeds Toolbar (8.x-1.14) - en to ne translation catalogue (6 entries)

en: Home
ne: गृह पृष्ठ

en: Content
ne: विषयवस्तु

en: Administration
ne: प्रशासनिक

en: Search
ne: खोज्नुहोस्

en: Media
ne: मिडिया

en: Blocks
ne: ब्लक
