Seeds Toolbar (8.x-1.15) - en to ar translation catalogue (8 entries)

en: Home
ar: الرئيسية

en: Content
ar: المحتوى

en: Administration
ar: الإدارة

en: Search
ar: بحث

en: Media
ar: ميديا

en: Style
ar: نمط

en: Blocks
ar: الصناديق

en: Compact
ar: المدمج
