Seeds Toolbar (8.x-1.15) - en to bo translation catalogue (7 entries)

en: Home
bo: གཙོ་ངོས

en: Content
bo: ནང་དོན

en: Administration
bo: དོ་དམ

en: Search
bo: འཚོལ

en: Media
bo: འཕྲིན་ལམ

en: Style
bo: བཟོ་ལྟ

en: Blocks
bo: ལྷུ་ལག
