Seeds Toolbar (8.x-1.15) - en to is translation catalogue (7 entries)

en: Home
is: Forsíða

en: Content
is: Innihald

en: Administration
is: Stjórnun

en: Search
is: Leit

en: Media
is: Margmiðlunarefni

en: Style
is: Stíll

en: Blocks
is: Blokkir
