Seeds Toolbar (8.x-1.16) - en to km translation catalogue (6 entries)

en: Home
km: ដើម

en: Content
km: មាតិកា

en: Administration
km: ការ​គ្រប់​គ្រង

en: Search
km: ស្វែងរក

en: Media
km: មេឌៀ

en: Blocks
km: ​ប្លុក
