Seeds Toolbar (8.x-1.19) - en to he translation catalogue (9 entries)

en: Home
he: דף הבית

en: Content
he: תוכן

en: Administration
he: ניהול

en: Search
he: חיפוש

en: Media
he: מדיה

en: Style
he: סגנון

en: Blocks
he: בלוקים

en: Compact
he: קומפקטי

en: Search...
he: חיפוש...
