Seeds Toolbar (8.x-1.2) - en to fa translation catalogue (6 entries)

en: Home
fa: خانه

en: Content
fa: محتوا

en: Administration
fa: مدیریت

en: Support
fa: پشتیبانی

en: Style
fa: سبک

en: Blocks
fa: بلوک‌ها
