Seeds Toolbar (8.x-1.2) - en to te translation catalogue (5 entries)

en: Home
te: ముంగిలి

en: Content
te: సారము

en: Administration
te: పరిపాలన

en: Support
te: తోడ్పాటు

en: Style
te: శైలి
