Seeds Toolbar (8.x-1.20) - en to ta translation catalogue (9 entries)

en: Home
ta: முகப்பு

en: Content
ta: உள்ளடக்கம்

en: Administration
ta: மேலாண்மை

en: Support
ta: ஆதரவு

en: Search
ta: தேடல்

en: Media
ta: ஊடகம்

en: Style
ta: பாணி

en: Blocks
ta: பகுதி

en: Compact
ta: அடக்கமான
