Seeds Toolbar (NEW Drupal Administration Toolbar) (8.x-1.21) - en to az translation catalogue (7 entries)

en: Home
az: Baş səhifə

en: Content
az: Məzmun

en: Administration
az: İdarəetmə

en: Search
az: Axtarış

en: Style
az: Stil

en: Blocks
az: Bloklar

en: Compact
az: Kompakt
