Seeds Toolbar (8.x-1.21) - en to be translation catalogue (7 entries)

en: Home
be: Хатняя старонка

en: Content
be: Змесціва

en: Administration
be: Кіраванне

en: Search
be: Пошук

en: Media
be: Мультымедыя

en: Blocks
be: Блокі

en: Compact
be: Кампактны
