Seeds Toolbar (8.x-1.21) - en to fil translation catalogue (5 entries)

en: Home
fil: Bahay

en: Content
fil: Nilalaman

en: Administration
fil: Pangangasiwa

en: Search
fil: Hanapin

en: Blocks
fil: Mga tipak
