Seeds Toolbar (8.x-1.21) - en to vi translation catalogue (8 entries)

en: Home
vi: Nhà

en: Content
vi: Nội dung

en: Administration
vi: Quản lý

en: Search
vi: Tìm kiếm

en: Media
vi: Phương tiện

en: Style
vi: Kiểu dáng

en: Blocks
vi: Khối

en: Search...
vi: Tìm kiếm...
