Seeds Toolbar (8.x-1.7) - en to uk translation catalogue (7 entries)

en: Home
uk: Головна

en: Content
uk: Вміст

en: Administration
uk: Адміністрування

en: Support
uk: Підтримка

en: Style
uk: Стиль

en: Blocks
uk: Блоки

en: Compact
uk: Компактний
