Seeds Toolbar (8.x-1.8) - en to ka translation catalogue (6 entries)

en: Home
ka: მთავარი

en: Content
ka: კონტენტი

en: Administration
ka: ადმინისტრირება

en: Media
ka: მედია

en: Style
ka: სტილი

en: Blocks
ka: ბლოკები
