Seeds Toolbar (8.x-1.8) - en to fa translation catalogue (7 entries)

en: Home
fa: خانه

en: Content
fa: محتوا

en: Administration
fa: مدیریت

en: Media
fa: رسانه

en: Style
fa: اصلوب

en: Blocks
fa: قالبک‌ها

en: Compact
fa: فشرده
