Seeds Toolbar (NEW Drupal Administration Toolbar) (8.x-1.0-alpha1) - en to es translation catalogue (6 entries)

en: Content
es: Contenido

en: Administration
es: Administración

en: Taxonomy
es: Taxonomía

en: Style
es: Estilo

en: Compact
es: Compacto

en: Custom Blocks
es: Bloques Personalizados
