Seeds UI (1.0.0) - en to kn translation catalogue (12 entries)

en: Home
kn: ನೆಲೆ

en: Content
kn: ಒಳಅಂಶ

en: Go to previous page
kn: ಹಿಂದಿನ ಪುಟಕ್ಕೆ ತೆರಳು

en: Go to next page
kn: ಮುಂದಿನ ಪುಟಕ್ಕೆ ತೆರಳು

en: Help
kn: ಸಹಾಯ

en: Background Color
kn: ಹಿನ್ನಲೆ ಬಣ್ಣ

en: Page
kn: ಪುಟ

en: Width
kn: ಅಗಲ

en: Height
kn: ಎತ್ತರ

en: Go to first page
kn: ಮೊದಲ ಪುಟಕ್ಕೆ ತೆರಳು

en: Go to last page
kn: ಕೊನೆಯ ಪುಟಕ್ಕೆ ತೆರಳು

en: Page bottom
kn: ಪುಟದ ಕೆಳಗೆ
