Seeds UI (1.0.0) - en to ro translation catalogue (38 entries)

en: Home
ro: Acasă

en: Content
ro: Conținut

en: Go to previous page
ro: Mergi la pagina anterioară

en: Go to next page
ro: Mergeți la pagina următoare

en: Help
ro: Ajutor

en: Background Color
ro: Culoare Fundal

en: Page title
ro: Titlul paginii

en: Page
ro: Pagina

en: Footer
ro: Subsol

en: Width
ro: Lățime

en: Height
ro: Înălțime

en: By
ro: De

en: Next page
ro: Pagina următoare

en: Go to first page
ro: Mergi la prima pagină

en: Go to last page
ro: Mergeți la ultima pagină

en: Skip to main content
ro: Sari la conținutul principal

en: Main navigation
ro: Navigare principală

en: Primary tabs
ro: Filele principale

en: Secondary tabs
ro: Taburi secundare

en: mobile
ro: mobil

en: Pagination
ro: Paginație

en: wide
ro: larg

en: Page top
ro: Susul paginii

en: Page bottom
ro: Josul paginii

en: Status messages
ro: Status mesaje

en: Sidebar first
ro: Bara laterală mai întâi

en: Main page content
ro: Conținut principal pagină

en: Current page
ro: Pagina curentă

en: Highlighted
ro: Evidențiat

en: Previous page
ro: Pagina anterioară

en: Footer menu
ro: Meniu subsol

en: Last page
ro: Ultima pagină

en: Site branding
ro: Branding-ul sitului

en: Site header
ro: Antet sit

en: First page
ro: Prima pagină

en: narrow
ro: îngust

en: Primary admin actions
ro: Acțiuni primare administrator

en: Go to page @key
ro: Mergeți la pagina @key
