Seeds UI (1.0.1) - en to lt translation catalogue (36 entries)

en: Home
lt: Pradžia

en: Content
lt: Turinys

en: Go to previous page
lt: Atgal į buvusį puslapį

en: Go to next page
lt: Toliau į kitą puslapį

en: Help
lt: Pagalba

en: Page title
lt: Puslapio pavadinimas

en: Page
lt: Puslapis

en: Breadcrumb
lt: Kelias

en: Footer
lt: Poraštė

en: Width
lt: Plotis

en: Height
lt: Aukštis

en: By
lt: Sukūrė

en: Next page
lt: Sekantis puslapis

en: Go to first page
lt: Eiti į pirmą puslapį

en: Go to last page
lt: Eiti į paskutinį puslapį

en: Skip to main content
lt: Pereiti į pagrindinį turinį

en: Main navigation
lt: Pagrindinė navigacija

en: Primary tabs
lt: Pirminės kortelės

en: Secondary tabs
lt: Antrinės kortelės

en: Pagination
lt: Puslapiavimas

en: wide
lt: platus

en: Page top
lt: Puslapio viršus

en: Page bottom
lt: Puslapio apačia

en: Status messages
lt: Būsenos žinutės

en: Sidebar first
lt: Pirma pusė

en: Main page content
lt: Pagrindinio puslapio turinys

en: Highlighted
lt: Paryškintas

en: Sidebar second
lt: Antra pusė

en: Previous page
lt: Buvęs puslapis

en: Footer menu
lt: Poraštės meniu

en: Forgot your password?
lt: Pamiršote slaptažodį?

en: Featured top
lt: Reklamuojama viršuje

en: Featured bottom first
lt: Reklamuojama apačioje pirma

en: Featured bottom second
lt: Reklamuojama apačioje antra

en: Featured bottom third
lt: Reklamuojama apačioje trečia

en: Primary admin actions
lt: Pirminiai administravimo veiksmai
