Safe external links (8.x-1.0-alpha1) - en to fa translation catalogue (5 entries)

en: Content
fa: محتوا

en: Menu link
fa: پیوند منو

en: Configuration
fa: پیکربندی

en: About
fa: درباره

en: Menu links
fa: پیوندهای منو
