Select 2 (8.x-1.0) - en to gu translation catalogue (5 entries)

en: User interface
gu: વપરાશકર્તા ઈન્ટરફેસ

en: On
gu: ચાલુ

en: Search
gu: શોધ

en: Starts with
gu: સાથે શરૂ થાય છે

en: Autocomplete
gu: સ્વત: પૂર્ણ
