Select 2 (8.x-1.12) - en to fa translation catalogue (12 entries)

en: User interface
fa: رابط کاربری

en: On
fa: روشن

en: Search
fa: جستجو

en: - None -
fa: - هیچکدام -

en: Off
fa: خاموش

en: Contains
fa: شاملِ

en: unlimited
fa: نامحدود

en: - Select -
fa: - انتخاب -

en: Autocomplete matching
fa: تطابق خودکار

en: Starts with
fa: شروع شود با

en: Autocomplete
fa: تکمیل خودکار

en: @name field is required.
fa: فیلد @name اجباری است.
