Select2 Infinite Scroll (1.0.0-alpha1) - en to ca translation catalogue (5 entries)

en: User interface
ca: Interfície d'usuari

en: Submit
ca: Envia

en: - Select -
ca: - Selecciona -

en: An illegal choice has been detected. Please contact the site administrator.
ca: S'ha detectat una opció il·legal. Si us plau, contacteu amb l'administrador del lloc.

en: - Choose -
ca: - Escull -
