Select2 Infinite Scroll (1.0.0-alpha1) - en to es translation catalogue (5 entries)

en: User interface
es: Interfaz de usuario

en: Submit
es: Enviar

en: - Select -
es: - Seleccionar -

en: An illegal choice has been detected. Please contact the site administrator.
es: Se ha detectado una opción ilegal. Por favor contacte al administrador del sitio.

en: - Choose -
es: - Elegir -
