Select2 Infinite Scroll (1.0.0-alpha1) - en to fr translation catalogue (5 entries)

en: User interface
fr: Interface utilisateur

en: Submit
fr: Soumettre

en: - Select -
fr: - Sélectionner -

en: An illegal choice has been detected. Please contact the site administrator.
fr: Un choix interdit a été détecté. Veuillez contacter l'administrateur du site.

en: - Choose -
fr: - Choisir -
