Select2 Infinite Scroll (1.0.0-alpha1) - en to id translation catalogue (5 entries)

en: User interface
id: Antarmuka pengguna

en: Submit
id: Kirim

en: - Select -
id: - Pilih -

en: An illegal choice has been detected. Please contact the site administrator.
id: Pilihan ilegal telah terdeteksi. Silahkan hubungi administrator situs.

en: - Choose -
id: - Pilih -
