Select2 Infinite Scroll (1.0.0-alpha1) - en to lt translation catalogue (5 entries)

en: User interface
lt: Vartotojo sąsaja

en: Submit
lt: Siųsti

en: - Select -
lt: - Pasirinkite -

en: An illegal choice has been detected. Please contact the site administrator.
lt: Pastebėtas neleistimas pasirinkimas. Prašome susisiekti su administratoriumi.

en: - Choose -
lt: - Pasirinkite -
