Select2 Infinite Scroll (1.0.0-alpha1) - en to my translation catalogue (5 entries)

en: User interface
my: အသုံးပြုသူအသွင်အပြင်

en: Submit
my: တင်သွင်းသည်

en: - Select -
my: - ရွေးချယ်ရန် -

en: An illegal choice has been detected. Please contact the site administrator.
my: တရားမဝင်ရွေးချယ်မှုတစ်ခု ပြုလုပ်ခဲ့ကြောင်း စစ်ဆေးတွေ့ရှိရပါသည်၊ ကျေးဇူးပြု၏ ဤအင်တာနက်စာမျက်နှာအား စီမံအုပ်ချုပ်သူအား ဆက်သွယ်ပါ

en: - Choose -
my: - ရွေးချယ်ရန် -
