Select2 Infinite Scroll (1.0.0-alpha1) - en to pt translation catalogue (5 entries)

en: User interface
pt: Interface do utilizador

en: Submit
pt: Enviar

en: - Select -
pt: - Selecionar -

en: An illegal choice has been detected. Please contact the site administrator.
pt: Uma escolha ilegal foi detectada. Por favor contacte o administrador do sítio.

en: - Choose -
pt: - Escolha -
