Select2 Infinite Scroll (1.0.0-alpha1) - en to ru translation catalogue (5 entries)

en: User interface
ru: Интерфейс пользователя

en: Submit
ru: Отправить

en: - Select -
ru: - Выберите -

en: An illegal choice has been detected. Please contact the site administrator.
ru: Сделан недопустимый выбор. Пожалуйста, обратитесь к администратору сайта.

en: - Choose -
ru: - Выбор -
